Chci studovat vojenské technologie: Magisterské studium: Vojenské technologie - strojní (vojenské)

Nabízené studijní specializace: Letecká technika - draky a motory

Co se naučíte?

Letecká technika – draky a motory je specializací založenou na strojním základu. Předmětem studia je seznámení s konstrukcí moderní letecké techniky především v oblasti draků letadel, leteckých motorů, ale též v oblasti aerodynamiky a mechaniky letu. Podstatná část přípravy je zaměřena na získání základních poznatků z oblasti provozu a oprav vojenské letecké techniky. Kromě toho získáte nezbytný základ znalostí v oblasti organizace a řízení inženýrské letecké služby.

Uplatnění absolventů

Po absolvování této specializace najdete uplatnění zpravidla jako důstojník inženýrské letecké služby na leteckých základnách vzdušných sil (Čáslav, Náměšť nad Oslavou a Praha-Kbely) se zaměřením na draky a motory vojenských letadel.

Studium z pohledu studenta

Zeptali jsme se Jiřího – studenta specializace Letecká technika – draky a motory na pár otázek, aby Vám svoji specializaci přiblížil.

Co o nás píšou?

Připravujeme.

Letecká technika – draky a motory

Chcete se dovědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o této specializaci, podívejte se na stránky Katedry letecké techniky nebo kontaktujte konzultanta tohoto studijního programu: 

Ing. Václav Tříska, Ph.D.

tel.: 973 445 207

E-mail: vaclav.triska@unob.cz

 

Pokud se chcete zeptat na obecné informace o přijímacím řízení nebo máte dotazy k e-přihlášce, termínům atp. ozvěte se nám prostřednictvím jdunaunob@unob.cz.