Komunikační technologie | Vojenské technologie - elektrotechnické

Co se naučíte?

Staňte se profesionály v oblasti komunikačních technologií a budete vždy online. Budete odborníky v oblasti počítačových sítí, mobilních komunikací, IP telefonii, satelitních komunikací atd. V rámci studia je možnost se zaměřit na oblasti monitorování a sledování mobilních sítí, technické možnosti odposlechu, možnosti převzetí kontroly/rušení bezpilotních prostředků, analýzy různých typů komunikací (satelitní, kabelová,…), návrh spolehlivých a bezpečných\ komunikací…

Uplatnění absolventů

Uplatnění naleznete ve speciálních odbornostech armádní i civilní sféry. Studenty vyhledávaná místa jsou u Vojenského zpravodajství, Centra Kybernetické Bezpečnosti, Centra zprávy armádních sítí a komunikačních systémů a do budoucna možnost postupu do struktur NATO.

Studium z pohledu studenta

Zeptali jsme se Davida – studenta specializace Komunikační technologie na pár otázek, aby Vám svoji specializaci přiblížil.

Co o nás píšou?

Připravujeme.

Komunikační technologie

Chcete se dozvědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o této specializaci, podívejte se na stránky Katedry komunikačních technologií, elektronického boje a radiolokace nebo kontaktujte konzultanta tohoto studijního programu: 

kpt. Ing. Markéta Vršecká, Ph.D.

tel.: 973 442 874

E-mail: marketa.vrsecka@unob.cz 

Pokud se chcete zeptat na obecné informace o přijímacím řízení nebo máte dotazy k e-přihlášce, termínům atp. ozvěte se nám prostřednictvím jdunaunob@unob.cz.