Elektronický průzkum | Vojenské technologie - elektrotechnické

​Co se naučíte?

Specializace elektronický průzkum má elektrotechnický základ. V průběhu studia budete seznámeni s aktivní i pasivní radiolokací, systémy elektronického boje, radiotechnickými a komunikační systémy. Budete studovat měření elektrických veličin, teorii radiolokace, mikrovlnné antény a radiolokační signály. Osvojíte si způsoby vedení elektronického boje a bojové použití radiotechnické výzbroje. Budete využívat digitální technologie radiokomunikace a družicové mobilní komunikační systémy a budete schopni dávat informace pro zpravodajství, sledování a průzkum.

Uplatnění absolventů

Po absolvování najdete uplatnění na pozicích náčelníka provozovny, odborného pracovníka informačního systému nebo velitele čety.

Studium z pohledu studenta

Připravujeme.

Co o nás píšou?

Připravujeme.

Elektronický průzkum

Chcete se dozvědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o této specializaci, podívejte se na stránky Katedry komunikačních technologií, elektronického boje a radiolokace nebo kontaktujte konzultanta tohoto studijního programu: 

kpt. Ing. Ladislav Gregor, Ph.D.

tel.: 973 445 115

E-mail: ladislav.gregor2@unob.cz 

Pokud se chcete zeptat na obecné informace o přijímacím řízení nebo máte dotazy k e-přihlášce, termínům atp. ozvěte se nám prostřednictvím jdunaunob@unob.cz.